Wigilia 2023

Dnia 15 grudnia 2023, o godz. 18:00, członkowie Aeroklubu Bydgoskiego (uczniowie, instruktorzy, obecni jak i byli szefowie sekcji szybowcowej i samolotowej) spotkali się na wieczorze wigilijnym w świetlicy aeroklubu. Spotkanie przebiegło w bardzo milej atmosferze i wypełnione było opowieściami oraz dyskusjami o tematyce lotniczej. Było dużo śmiechu i zabawnych wspomnień, jak i dzielenie się doświadczeniami. Każdy z uczestników przyniósł ze sobą coś do jedzenia i picia: był barszcz czerwony, paszteciki, śledzie, ciasta, słodycze i napoje, a nawet „świąteczna pizza”. Uczestnicy spotkania mieli również okazję pograć w ping-ponga i porzucać rzutkami.

W trakcie spotkania wręczono również prezent Adamowi – mechanikowi w podziękowaniu za jego pracę na rzecz aeroklubu. Prezentem była karykatura narysowana przez naszego kolegę Romana.