RZS Lisie 2018


W Lisich Kątach na lotnisku Aeroklubu Nadwiślańskiego rozpoczęły się kolejne regionalne zawody szybowcowe.


Startuje 85 zawodników podzielonych na trzy klasy. Klasę klub A Gołd i klub A Silver oraz Klub B. W bardzo silnej obsadzie zawodników z całej polski startuje także kilku zawodników z Aeroklubu Bydgoskiego. W klasie klub A Gold na Jantarze std-2 Krzysztof Sobiecki po pierwszej konkurencji jest drugi, Mateusz Zakrzewski na Promyku i Daniel Nowicki na ASW – 19 na razie w dalszej części tabeli. W klubach A Silver startują Wojciech Fajga na Promyku i Zbigniew Lutowski na klubowym Jantarze std-2. W klubach B nasz debiutant Wojtek Grupa na Juniorze także drugi po pierwszej konkurencji. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników i za pogodę.


fot: strona organizatora

wszelkie prawa zastrzeżone © Aeroklub Bydgoski