Zaproszenie na V Zawody na celność lądowania memoriał Michała Kurzeji

IMG_4105

Zapraszamy w niedzielę 11 października pilotów szybowcowych, członków innych sekcji AB, oraz wszystkich sympatyków naszego stowarzyszenia na coroczne zawody na celność lądowania, które są zarazem V memoriałem Michała Kurzeji. Zawody będą tradycyjnie połączone z uroczystością zakończenia sezonu szybowcowego.

Wpisowe wynosi 30 zł. W cenie zawarty jest koszt jednego startu za wyciągarką i posiłek. Jeżeli będzie możliwość wykonania drugiej kolejki lotów cena wynosi 20 zł za jeden start. Latamy na szybowcu Bocian SP-2587

Będzie także wystawiony drugi start gdzie można będzie wykonać loty zapoznawcze szybowcem w holu za samolotem na 500m w cenie 120 zł za lot. Tego dnia ceny klubowe są takie same  dla wszystkich uczestników niezależnie od przynależności klubowej.

Program dnia:

9:00 Zbiórka przyjaciół Michała w klubie i odwiedziny jego mogiły.

9:30 Zbiórka uczestników zawodów

10:00 Odprawa przed zawodami:

Wyznaczenie kierownika startu i osób funkcyjnych, omówienie reguł zawodów , sporządzenie listy zawodników ect.

Prosimy o punktualność, osoby niezgłoszone wcześniej spadną na koniec kolejki albo nie będą mogły wziąć udziału w lotach.

11:00 -17:00 Zawody

18:00 Uroczystość zakończenia sezonu szybowcowego 2015