Zaproszenie na IV Konkurs na celność lądowania im.Michała Kurzeji

 


11 października 2014 roku o godz. 9:00 LMT zapraszamy wszystkich pilotów szybowcowych z naszego klubu, a także chętnych z innych ośrodków do udziału w konkursie na celność lądowania. Konkurs ten jest  4 memoriałem naszego kolegi Michała Kurzeji. Cena startu w zawodach dla wszystkich uczestników niezależnie od przynależności klubowej wynosi 30 zł. W tej cenie zapewniamy start za wyciągarką na szybowcu Bocian. Dodatkowo dla zainteresowanych w dniu zawodów zostanie wyznaczona składka na posiłki i napoje.


Tego samego dnia  po zakończeniu zawodów planujemy uroczyste zakończenie sezonu na którym wręczymy naszym nowym adeptom szybownictwa dyplomy uzyskania III klasy szybowcowej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodami, członków innych sekcji, byłych członków AB i zaprzyjaźnionych z naszym klubem sympatyków lotnictwa.

Po uroczystościach planujemy integracyjnego grilla i …
Do zobaczenia.


IMG_2951

 

wszelkie prawa zastrzeżone © Aeroklub Bydgoski