Zmarł Józef Rzepka

IMG_2431Z żalem informujemy, że w dniu 25 kwietnia 2014 r. zmarł Józef Rzepka, długoletni szef sekcji modelarskiej naszego aeroklubu. Od początku lat 50. ubiegłego wieku do odejścia na emeryturę w 2000 roku był niekwestionowanym liderem, organizatorem i propagatorem modelarstwa lotniczego w naszym regionie. W ciągu tak wielu lat był czynnym zawodnikiem sportu modelarskiego oraz instruktorem, wychowawcą młodzieży. Kilka pokoleń modelarzy zawdzięcza Panu Józefowi wprowadzenie w świat modelarstwa i dalej lotnictwa. Był przy tym człowiekiem nadzwyczaj skromnym, unikającym osobistego rozgłosu i przywilejów, na które w pełni zasługiwał. W naszej pamięci pozostanie autorytetem i fachowcem dziedzinie modelarstwa lotniczego.

Cześć Jego pamięci.